Zadzwoń:
Napisz:  
Facebook: 
Instagram: 

Wykorzystaj potencjał laserowego skanowania 3D
i uzyskaj niewiarygodnie precyzyjne pomiary!

Skanowanie 
laserowe 3D

szybko, precyzyjnie, tanio... kompleksowo

Wraz z rozwojem technologii Klienci Geosonar mają okazję skorzystać z nowoczesnej usługi związanej z cyfrowym stworzeniem dowolnego, przestrzennego obiektu lub modelu - skanowanie laserowe 3D.
W praktyce tworzenie modeli 3D na podstawie fizycznego obiektu, może odbywać się za pomocą skanerów krótkiego, średniego i długiego zasięgu. W swoich działaniach wykorzystujemy skaner Leica BLK360 (dalekiego zasięgu) – niezwykle szczegółowy i skuteczny. Sprawdź, jak wiele mamy do zaoferowania!

Skanowanie 3D, na czym polega?

Skanowanie polega na użyciu specjalistycznego urządzenia (skanera wykorzystującego wiązki laserowe) do stworzenia modelu 3D (siatki Mesh) w oparciu o wybrany obiekt rzeczywisty. Skanowanie pozwala uzyskać przestrzenną chmurę punktów (milionów punkcików!), którą poddaje się dalszej obróbce w zależności od potrzeb.
Jako profesjonaliści w branży wykorzystujemy skanowanie laserowe, aby błyskawicznie pobrać dane dla naszych Klientów, dotyczące: geometrii obiektów, każdego przestrzennego detalu, a nawet kolorów. Możemy o wiele więcej! Osadzenie obiektu na osi współrzędnych naszej planety?
To dla nas żaden problem.

Skaning laserowy z Geosonar – wszystko, czego potrzebujesz!

Inżynieria odwrotna z niezwykłą precyzją i starannością pozwala przekształcić rzeczywistość do modelu 3D. Metoda umożliwia skopiowanie obiektu, a później przerzucenie do trójwymiarowej grafiki.

Skaning laserowy to możliwości, przerastające najśmielsze oczekiwania! Dokładność z jaką można dokonać pomiarów, pozwala: odwzorować budynek o złożonej geometrii, dokonać inwentaryzacji budynku np. na potrzeby remontu albo instalacji przemysłowej, przeprowadzić kontrolę jakości, czy też postępu prac budowlanych. Skaning laserowy to bezinwazyjne badania, niezwykłe wizualizacje, archiwizacje, wydruki 3D.

Zawodowcy z Geosonar od lat pomagają w działaniach geodezyjnych i tworzeniu niezbędnych dokumentacji budynków i architektury. Wytwory lasera mogą stanowić również zadziwiający element zdjęć 3D, wirtualnej rzeczywistości i filmów.

Chcesz być o krok przed konkurencją w świecie e-commerce lub oferowanych usług?  Skontaktuj się z nami. Codziennie pomagamy w tworzeniu wirtualnych wycieczek lub spacerów i modeli 3D gotowych, dużych produktów.

Co zeskanujesz z Geosonar?

Istnieją różne rodzaje skanerów i metod skanowania. Wybierając konkretne urządzenie, możemy wygenerować trójwymiarowy model praktycznie każdego obiektu. Z Geosonar zeskanujesz większe, wyodrębnione elementy rzeczywistości. Nasi wykwalifikowani specjaliści i niezawodny skaner Leica to połączenie do zadań specjalnych. Skanujemy duże obiekty z dokładnością snajpera. W czym możemy Ci pomóc? Oczywiście w profesjonalnym skanowaniu 3D:

  • Obiektów budowlanych – zarówno dużych hal, muzeów, jak i małych domków, czy sklepów.
  • Architektury – obiektów wznoszonych, aby efektownie zagospodarować teren np. fontanny, figury kapliczki, bramy, mosty, drogi, wiadukty, czy też elektrownie.
  • Zabytków – podlegających szczególnej ochronie.
  • Inżynierii lądowej – budownictwo lądowe i wodne.
  • Innych obiektów - np. morskich, czy też statków, jachtów, maszynowni.

Powyższe propozycje to tylko przykłady! Zastanawiasz się nad skanowaniem laserowym 3D, ale nie wiesz, jak to zrobić i czy jest to w ogóle możliwe? Wystarczy jeden telefon, a rozwiejemy wszystkie Twoje możliwości. Najczęściej nasza odpowiedź brzmi:
„TAK, to również zeskanujemy!”.

Cena:
Wirtualny spacer + chmura punktów mieszkanie 
– od 700 zł + 300 zł
Wirtualny spacer + chmura punktów dom  
– od 900 zł + 300 zł
Wirtualny spacer + chmura punktów lokal 
– od 1200 zł + 300 zł
Komu powierzyć zadanie skanowania laserowego 3D?

Zawsze warto zaufać specjalistom o nienagannej opinii wśród Klientów. Współpracując z Geosonar masz 100% pewność, że realizacją zadania zajmą się profesjonaliści w branży.  Cały zespół to doświadczeni geodeci (część z uprawnieniami geodezyjnymi I oraz II stopnia), którzy potrafią samodzielnie, a co najważniejsze – rzetelnie, realizować zadania w dziedzinie geodezji i kartografii.

Wyróżnia nas szybkość realizacji zlecenia, precyzja i kompleksowość usługi. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zajmiemy się wszystkim od A-Z. Przygotujemy dane w każdym pliku, jakim będziesz zainteresowany.

Na naszym koncie mamy liczne projekty związane ze skanowaniem laserowym 3D i tyle samo zadowolonych Klientów.
Czekamy, aż dołączysz do nich i Ty!

Uprawnienia geodezyjne- zakres 1 i 2
Posiadając ten zakres uprawnień możemy wykonywać m. in. wytyczenie i inwentaryzację budynków, wytyczenie i inwentaryzacje sieci i przyłączy uzbrojenia terenu, mapy do celów projektowych, wytyczenia i inwentaryzacje obiektów budowlanych...
więcej >
Uprawnienie do dostępu do nformacji niejawnych
Wszyscy pracownicy przeszli szkolenie z zakresu informacji niejawnych i uzyskali upoważnienie do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone” oraz „poufne”...
więcej >
Geosonar
ul. Wrzosowa 7
87-100 Toruń
Geodeta 
mgr inż. Tomasz Sawko
sawko.tomasz@gmail.com
tel:  534-803-534

mgr inż. Szymon Seklecki
tel: 721-840-740
Wytyczenie budynku
Sieci uzbrojenia terenu
Podział działki
Wznowienie punktów granicznych
Rozgraniczenie
Mapa do celów projektowych
Copyright © 2020 - 2024 Usługi geodezyjne Geosonar. Wszelkie prawa zastrzeżone